Imię : Niezapominajka
Ur : 2014
Wielkość: mała
Waga : ok. 8 kg

Niezapominajka czeka na wirtualnego opiekuna!

Niezapominajka to mała, ruda suczka która bardzo chce mieć domek. Jest sunią pełną pozytywnej energii i wesolutką. Musi mieć tylko chwilę czasu aby poznać nieznane otoczenie i nowego opiekuna. Potem to już wielki przytulak, który chce być cały czas głaskany i miziany. Niezapominajka uwielbia drapanko po brzuszku. Suńka zgadza się z innymi pieskami i suczkami. Szukamy dla niej domku na zawsze, pełnego miłości i wspaniałego człowieka, który nigdy nie zawiedzie.