Imię: Nika
Ur. 2013
Wielkość: mała
Waga: 9,50 kg

Nika czeka na wirtualnego opiekuna!

Nika to długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Otwock. Do schroniska trafiła 11.06.2019. Sunia jest odrobinkę nieśmiała i nie czuje pewnie w schroniskowym otoczeniu. Musimy dać jej trochę czasu aby się otworzyła i nam w pełni zaufała. Jednak gdy poświęci się jej kilka chwil psinka powolutku przełamuje swoją nieśmiałość. Nika ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Została znaleziona w skórzanej, beżowej obroży z ćwiekami.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?