Imię: Nivea
Ur.: 03.2020
Wielkość: mała
Waga: ok. 8 kg

Nivea czeka na wirtualnego opiekuna!

Nivea to mała suczka znaleziona na terenie gminy Brochów w towarzystwie prawdopodobnie swoich siostrzyczek – Ziajki i Sorayi. Psiaki trafiły do schroniska zakleszczone, są już pod opieką weterynarza. Sunia jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem. W stosunku do człowieka jest przyjazna i milutka, jednak potrzebuje chwili na poznanie się z nowym opiekunem. Potem z wielką radością i entuzjazmem dopomina się o głaski i mizianki. Niestety Nivea nie umie chodzić na smyczy, będziemy się starali obeznać ją ze spacerkami.