Imię: Norman
Ur.: 2014r
Wielkość: średni
Waga: ok. 27 kg

Norman czeka na wirtualnego opiekuna!

Norman to śliczny trikolorek, który wrócił do schroniska po nieudanej adopcji. Psiak jest bardzo otwarty na kontakt z człowiekiem. Sam zabiega o jego uwagę i prosi o głaskanie , przytulenie. Widać, że jest spragniony pieszczot i już sama obecność opiekuna sprawia mu ogromną radość. Jest pieskiem grzecznym, spokojnym i pogodnym. Z innymi psiakami Norman dobrze się dogaduje, również z samcami. Chłopak potrafi ładnie chodzić na smyczy. Prosimy przygarnij Normana, podaruj mu dom i pokochaj na zawsze.