Imię :Olaf
Ur.2018
Wielkość: mały

Olaf czeka na wirtualnego opiekuna!

Olaf to psiak który trafił do nas z gminy Marki. Został znaleziony 23.02.2019 przy ul. Prusa 3. Piesek jest spontaniczny, wesoły i bardzo radosny. Lubi kiedy się go drapie za uchem, głaszcze i mizia. Widać, że kontakt z człowiekiem sprawia mu wielką frajdę. Cały czas szuka sposobu by zwrócić na siebie uwagę. Chodzenie na smyczy nie sprawia mu większych problemów. Nie wiemy jak zachowuje się w stosunku do innych zwierząt, będziemy to dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?