Imię: Olsen
Ur. 2008
Wielkość: duży

Olsen czeka na wirtualnego opiekuna!

Olsen to biało – czarny, duży pies który trafił do schroniska z Wołomina. Pies jest prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym. Kuleje na tylną łapę – będzie diagnozowany. Jest wesoły i przyjaźnie nastawiony do ludzi, nawet tych dopiero co poznanych. Wielką przyjemność sprawiają mu głaski. Olsen umie chodzić na smyczy i słucha się człowieka. Nie zwraca też uwagi na mijane psy, ale jak będzie przy bliższych kontaktach dopiero sprawdzimy.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?