Imię: Pajacyk
Ur. 15.10.2018
Wielkość: mały

Pajacyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Pajacyk to mały trójkolorowy chłopaczek znaleziony na terenie gminy Łomianki. Jest bardzo wesoły, żywiołowy i rozbrykany. Cały czas chętny do psich zabaw i psot. Śmiało zwiedza otaczający świat i jest bardzo ciekawski. Nie znamy rodziców Pajacyka i nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się na średniego/dużego pieska. Pokochaj Pajacyka i podaruj mu pełny ciepła, uczucia domek.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.