Imię: Pantofelek
Ur.: 2003
Wielkość: mały
Waga: 3,70 kg

Pantofelek czeka na wirtualnego opiekuna!

Pantofelek to maleńki staruszek znaleziony 08.04.2021 w Markach przy ul. Lisa Kuli. Piesek jest trochę zaniedbany, trafił do schroniska z bardzo przerośniętymi pazurami. Piesek z racji wieku ma już spore problemy ze wzrokiem i słuchem. Jest zdezorientowany i czuje się bardzo niepewnie w schroniskowym otoczeniu. Pomimo swojego onieśmielenia jest grzecznym, miłym i spokojnym psiakiem. Pantofelek radzi sobie całkiem dobrze na smyczy. Psiak tęskni i chce jak najszybciej wrócić do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?