Imię: Perełka
Rasa: mix
Ur. 2015
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: ok. 8 kg
Wirtualnym opiekunem jest Maria Kurowska

Aktualizacja: 06.08.2019

Niestety łapki nie udało się uratować. Doszło do uszkodzenia nerwów, sunia straciła czucie w łapce i konieczna była amputacja. Pomimo nieszczęścia jakie ją spotkało Perełka jest wesołym, pogodnym i bardzo żywiołowym psiakiem. Świetnie radzi sobie na trzech łapkach, chyba nawet nie zauważyła, że brakuje jej jednej. Jest mega pieszczochem, uwielbia wystawić brzuszek do drapania i nigdy nie ma dość pieszczot. Potrzebuje tylko chwili by poznać nową osobę i już jest gotowa do mizianek. Sunia ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, będzie starali się to z nią troszkę potrenować. Perełka bardzo potrzebuje domku i człowieka, który pokocha ją na zawsze i będzie jej najlepszym przyjacielem.

Perełka to mała sunia znaleziona 11.04.2019 w Markach. Psinka jest po wypadku komunikacyjnym, ma złamaną łapkę. Jest pod opieką weterynarza. Za kilka dni, jak Perełka poczuje się lepiej uzupełnimy jej opis. Chociaż mamy nadzieję, że odnajdzie się jej właściciel i sunia szybko wróci do domu.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl