Imię: Pinezka
Ur. 2014
Wielkość: mała
Waga: 4,70 kg

Pinezka czeka na wirtualnego opiekuna!

Pinezka to malutka, urocza czarnulka znaleziona na terenie Wołomina. Początkowo jest lekko onieśmielona w stosunku do człowieka, jednak po dłuższej chwili pokazuje się jako bardzo spragniona bliskości i czułości z naszej strony. Jest bardzo spokojna i grzeczniutka. Z radością nadstawia się do głaskania. Pinezka zgadza się z innymi pieskami. Na smyczy radzi sobie dość kiepsko, ale jest mądrą i pojętną uczennicą, więc na pewno szybko opanuje tę umiejętność.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?