Imię: Pipi
Ur. 2009 r
Wielkość: średnia
Waga: ok.20 kg

Pipi czeka na wirtualnego opiekuna!

Pipi to suczka, która wróciła do schroniska po nieudanej adopcji. Poprzedni właściciele ją porzucili, zawiedli a mimo to suńka jest ufna i optymistycznie nastawiona do sytuacji w której się znalazła. Jest radosna, grzeczna i przyjacielska. Ładnie umie chodzić na smyczy. Dobrze dogaduje się z kolegą z boksu. Szuka nowego domku, w którym będzie bezgranicznie kochana a opiekunowie zapewnią jej bezpieczeństwo. W którym będzie mogła ponownie zaufać człowiekowi.