Imię: Pipi
Ur. 2017
Wielkość: mały
Waga: 6,65 kg

Pipi czeka na wirtualnego opiekuna!

Pipi to malutka, delikatna i wrażliwa sunia, która trafiła do nas z gminy Wieliszew. Miała na sobie czerwone szelki we wzory, widoczne na zdjęciach. W schronisku czuje się trochę zdezorientowana i onieśmielona. Sunia jest bardzo energiczna, żywiołowa i ruchliwa i lubi sobie poszczekać. Na smyczy radzi sobie dość słabo. W stosunku do człowieka jest łagodna, ufna i lubi być głaskana. Pipi jednak ewidentnie tęskni za swoim domkiem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.