Imię: Pixi
Ur. 06.2018
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Pixi czeka na wirtualnego opiekuna!

Pixi to młodziutka sunia, która trafiła do nas razem z siostrą z terenu gminy Łomianki. Siostra znalazła nowy domek, a Pixi nadal czeka. Sunia jest odrobinkę nieśmiała w pierwszym kontakcie, lecz wystarczy poświęcić jej kilka minut, a sunia zaczyna się przełamywać i sama zabiega o uwagę człowieka. Pokazuje wtedy, że lubi być głaskana i przytulana. Pixi ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale jest bardzo chętna do nauki. Suczka ładnie dogaduje się z innymi pieskami. Bardzo prosimy o dobry domek dla tej uśmiechniętej psinki, ona bardzo chce być kochana.