„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest;

nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Serdecznie  dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem w  PSIĄakcję – DOMEK udowodnili, że potrafią się dzielić z  potrzebującymi  pomocy naszymi braćmi mniejszymi i wsparli budowę pawilonu dla bezdomnych psów w nowodworskim schronisku.

grupa

DZIĘKUJEMY:

Prezydentowi Miasta Legionowo
Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Legionowie
Referatowi Marketingu Urzędu Miasta w Legionowie
Żłobkowi Miejskiemu w Legionowie

Kasi Kowalskiej
Ilonie Kucińskiej-Boberek
Jarosławowi Boberek
Przemysławowi Babiarz
Jackowi Bończyk
Janowi Janga Tomaszewskiemu
Przemysławowi Knopik
Za film: reżyseria- Jarosław Boberek, zdjęcia- Marcin Kukielski, montaż, muzyka- Ryszard Grabowski, asystent operatora- Franciszek Mikołaj Boberek

Sławkowi Jankowiakowi
Przedszkolu nr 12 w Legionowie
Bursztynkom i Perełkom z ZS nr 2 w Legionowie
Młodym Talentom: Nikola Uze, Kasia Idzkiewicz, Joasia Wroczyńska, Gabrysia Kołtun, Natalia Sucharska, Ania Kąpińska,  Bogusz Tymiński, Piotr Sobecki, zespół  Futterwacks
Zespołowi  ECHO z MOK
Szkole Muzycznej YAMAHA
Studiu Tańca i Piosenki SZACHRAJ

Małgorzacie Luzak

Jarosławowi Chodorskiemu
 Klubowi Edukacyjnemu Skutecznego Nastolatka
Drukarni Tampon Druk Robert Zawadzki
Ewelinie Guerra
Annie Sychowicz
Beacie Michalczyk

Sponsorom darów na aukcję
Sponsorowi pluszaka PUPILA: FRIMA PUPIL- FOODS  sp.z.o.o.
Małgorzacie Joachimowicz za wykonanie pluszaka PUPILA

Darczyńcom i Wolontariuszom,

którzy swoją pracą, zaangażowaniem i bezinteresowną miłością do zwierząt, przyczynili się – i robią to nadal – do polepszenia warunków bytowych naszych schroniskowych psów.

Czynienie dobra na rzecz braci mniejszych, zmienia świat na lepszy, a o takim świecie marzy każdy z nas. Pamiętajmy więc o tym, że marzenia się spełniają…:)

Fotorelację z koncertu znajdziecie tutaj:

A teraz wiadomość najważniejsza, dzięki niedzielnej imprezie Fundacja zebrała 9871,27zł. które przeznaczone zostaną na  trwającą już budowę pawilonu z ogrzewanymi boksami z wybiegami, lecznicą, gabinetem do rehabilitacji psów, salą edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

DZIĘKUJEMY!