Imię: Pongo
Ur.: 05.2020 r
Wielkość: średni
Waga: ok. 23 kg

Pongo czeka na wirtualnego opiekuna!

Pongo to średniaczek, który został przerzucony przez siatkę na wybieg do stada schroniskowych kopytnych zwierząt. Na początku psiak był zdezorientowany i onieśmielony w nieznanym otoczeniu. Nie czuł się pewnie i potrzebował czasu aby poznać nowych opiekunów i zrozumieć całe wydarzenie. Kiedy się otworzył, pokazał jakim jest miłośnikiem pieszczot i głasków. Jest przyjacielsko nastawiony do człowieka i bardzo towarzyski. Pongo ładnie potrafi chodzić na smyczy. Piesek szuka kochającego, radosnego domku oraz odpowiedzialnego nowego opiekuna.