Imię: Popek
Ur. 2013
Wielkość: średni

Popek czeka na wirtualnego opiekuna!

Popek to średni piesek znaleziony 20.09.2018 na terenie gminy Otwock. Jest odrobinkę onieśmielony przez pierwsze chwile na nieznanym terenie. Jednak potem czuje się już jak u siebie. Popek to bardzo sympatyczny i pełen pozytywnej energii psiak. Bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Lubi nadstawić łepek do głaskania i szyjkę na małe drapanko. Na smyczy też radzi sobie całkiem dobrze. Jaki ma stosunek do innych piesków będziemy dopiero sprawdzać . Piesek został przyjęty do schroniska z ropniakiem pod okiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?