Imię: Poppi
Ur. 2011
Wielkość: duża
Waga: ok. 25 kg

Poppi czeka na wirtualnego opiekuna!

Poppi wróciła do schroniska po kilku latach od adopcji. Okazało się, że nie ma dla niej już miejsca w domu, bo sytuacja życiowa i zawodowa właścicieli uległa zmianie. Poppi jest bardzo pogodnym i wesołym psem. Na widok człowieka od razu się uśmiecha i nadstawia się na pieszczoty. Uwielbia długie spacery i ładnie chodzi na smyczy, choć na początku troszkę ciągnie. Poppi zgadza się z innymi psami. Jest radosną sunią pełną pozytywnej energii i mamy nadzieję, że znajdzie człowieka, który ją pokocha i da jej dom, taki już na zawsze.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?