Imię: Poziomka
Ur. 01.2020r
Wielkość: mały
Waga: 3,80 kg

Poziomka czeka na wirtualnego opiekuna!

Poziomka to szczeniaczek znaleziony razem z siostrą Truskawką na terenie gminy Wieliszew. Jest zdezorientowana w nowym otoczeniu i onieśmielona w pierwszym kontakcie z człowiekiem. Widać jednak, że powoli zaczyna przełamywać swoje zakłopotanie. Gdy już zaufa jest miłą, grzeczną i przytulaśną młodziutką suczką. Poziomka zapowiada się na średniego psiaka. Kto pokocha to śliczne maleństwo i podaruje najwspanialszy, kochający domek?

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.