Imię: Precel
Ur.: 2016
Wielkość: średni

Precel czeka na wirtualnego opiekuna!

Precel to średniaczek, który trafił do schroniska po nieudanej adopcji. Psiak lgnie do człowieka i wtulając główkę szuka pocieszenia. Lubi głaskanie, przytulanki i pieszczoty. Czuje się swobodnie i bezpiecznie będąc blisko opiekuna. Piesek potrafi pięknie chodzić na smyczy, jest grzeczny, posłuszny i wpatrzony w człowieka. Dobrze dogaduje się z innymi pieskami, więc dom z psim towarzystwem mile widziany. Psiak szuka cudownego domku, w którym nie zabraknie miłości, radości i szczęścia.