Imię : Precel
Ur. 2016
Wielkość: mały

Precel czeka na wirtualnego opiekuna!

Precel to średniaczek, który trafił do nas z terenu gminy Czosnów. Jest kontaktowy i wesoły, choć odrobinę onieśmielony przy pierwszym spotkaniu. Potrafi zaufać i przylgnąć do człowieka szukając pocieszenia. Lubi głaskanie, przytulanie i towarzystwo człowieka. Ma małe problemy z chodzeniem na smyczy, ale odrobina treningu na pewno pomoże pokonać te trudności. Precel dobrze dogaduje się z innymi pieskami, więc dom z psim towarzystwem mile widziany. Psiak szuka domku pełnego miłości, w którym poczuje się kochany i bezpieczny.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.