Imię: Prymulka
Ur. 2016
Wielkość: średnia
Waga: 15kg

Prymulka czeka na wirtualnego opiekuna!

Prymulka to piękna, średniej wielkości długowłosa sunia, która trafiła do nas z gminy Czosnów. Początkowo jest lekko nieśmiała w stosunku do człowieka, jednak po dłuższej chwili pokazuje się jako bardzo spragniona bliskości i czułości z naszej strony. Jest bardzo spolegliwa, łagodna, uwielbia mizianie, głaski i z radością nadstawia się także do głaskania, łącznie z brzuszkiem . Prymulka zgadza się zarówno z pieskami i suczkami. Na smyczy radzi sobie dość kiepsko, ale jest mądrą i pojętną uczennicą, więc na pewno szybko opanuje tę umiejętność. Będzie na pewno kochaną i wspaniałą przyjaciółką dla tego, kto podaruje jej domek.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.