Imię: Psota
Ur. 05.2016
Wielkość: mały
Waga: kg 10
Psota czeka na wirtualnego opiekuna!

Psota to młoda suczka, który został przywieziona z Wieliszewa. Została znaleziona razem z bratem Figlem. Pieski były nieufne i bały się człowieka. Dzięki żmudnej pracy naszych pracowników i wolontariuszy Psotka nie bardzo jeszcze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Suczka jest jeszcze trochę nieufna do ludzi ale kiedy już pozna człowieka nadstawić łepek na pieszczoty. Psota potrzebuje domu, w którym poświęci jej się czas i ludzi, z którymi będzie mógł dużo spacerować i bawić się. Psota do nowego domku wniesie mnóstwo pozytywnych uczuć i będzie wyjątkowo oddaną przyjaciółką.
——————————————