Imię: Ptysia
Ur.2016
Wielkość: mała
Waga: ok 10 kg

Ptysia czeka na wirtualnego opiekuna!

Ptysia to nieduża, sympatyczna sunia, która trafiła do nas z gminy Otwock. Jest bardzo ciepła, uległa i uwielbia kontakt z człowiekiem. Lubi się przytulać, miziać i nadstawia chętnie łepek do głaskania domagając się pieszczot. W schronisku czuje się niepewnie i jest odrobinę zalękniona, jednak po chwili przełamuje swoje zahamowania i dąży do bliskości z człowiekiem. Na smyczy chodzi dość słabo, jednak z pewnością kwestią czasu jest jej nauczenie tego. Nie znamy jeszcze jej stosunku do innych psów, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.