Imię: Puchatek
Ur. 15. 11. 2018
Wielkość: mały
Waga: 3,50 kg.

Puchatek czeka na wirtualnego opiekuna!

Puchatek to uroczy, przesłodki szczeniak, który trafił do nas z gminy Błonie wraz z mamą i trójką rodzeństwa. Jak na psie dziecko uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi głaskanie i przytulanie. Chętnie się bawi, garnie na kolana. Jest żywiołowy, energiczny i wesoły. Swoim zachowaniem jak i wyglądem potrafi skraść serce człowieka. Puchatek zapowiada się na średniego / dużego psiaka.

Szukamy dla niego kochającego domku, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.