Imię: Radzio
Ur.: 2018
Wielkość: duży

Radzio czeka na wirtualnego opiekuna!

Radzio to biszkoptowy, młody pies znaleziony na terenie gminy Otwock. Psiak jest wesoły, przyjacielski i pełen pozytywnej energii. Od pierwszych chwil w nowym miejscu czuje się jak u siebie. Lubi towarzystwo człowieka z radością nadstawia się do głaskania. Chłopak umie chodzić na smyczy, choć trochę ciągnie. Został znaleziony w czarnej, skórzanej obroży widocznej na zdjęciach. Radzio tęskni za domkiem i czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?