Imię: Raffaello
Ur. 08.2018
Wielkość: mały

Raffaello czeka na wirtualnego opiekuna!

Raffaello to szczeniak znaleziony 12.11.2018 na terenie gminy Otwock. Jest istnym wulkanem energii, psim dzieckiem pełnym chęci do zabaw i psot. Raffaello to śmiały i odważny maluch, który z wielką ciekawością odkrywa świat. Nie znamy jego rodziców i nie wiemy jak duży urośnie, zapowiada się jednak na dużego pieska. Szukamy dla niego domku, gdzie stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny otoczonym miłością i troską nowych właścicieli.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.