Imię: Ramzes
Ur. 2015
Wielkość: duży
Waga: ok. 38 kg
Ramzes czeka na wirtualnego opiekuna!

Ramzes to duży, czarny podpalany pies, którego przywiązano pod bramą naszego schroniska. Oczywiście już zostało złożone zawiadomienie na Policję w związku z porzuceniem psa. Dołączyliśmy nagrania z kamer monitoringu, na których widać srebrny samochód marki Volkswagen Passat Combi.
Może ktoś ma na ten temat jakieś informacje. Będziemy wdzięczni za każdy sygnał.
Ramzes to spokojny i opanowany pies. Nie przejawia agresji w stosunku do nowo poznanych osób. Ładnie chodzi na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć. Jaki ma stosunek do innych psów będziemy sprawdzać w przyszłości.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?