10563156_773932782650242_3585489932494381508_nImię: Roki
Rasa: mix
Ur.:2011
Płeć: Pies
Wielkość: średni

Wirtualnym opiekunem jest Pan Sławomir Wolski!

Roki to duży, ale bardzo kochany i przyjacielski pies. Ze zniecierpliwieniem czeka na spacer, a gdy zobaczy obrożę, skacze z radości. Roki pięknie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczny i posłuszny. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, dla swojej koleżanki z boksu jest niezwykle uprzejmy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, gdy już kogoś polubi, nie odstępuje go na krok. Roki jest miły i otwarty, bez wątpienia gotowy na to, aby kogoś pokochać. Bardzo tego pragnie i nie może się już doczekać kiedy wreszcie ktoś go zauważy i się w nim zakocha. Ten cudowny psiak zasługuje na lepsze życie. Prosimy, zabierz Rokiego ze schroniska i podaruj mu dom, jakiego nigdy nie miał.

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej dostępnej na naszej stronie zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

 

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

 

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij