Imię: Romeo
Ur. 2013
Wielkość: duży

Romeo czeka na wirtualnego opiekuna!

Romeo to pies w typie husky. Został znaleziony na terenie gminy Czosnów razem z Julią i Labcią. Jest spokojnym i grzecznym psiakiem. Do ludzi przyjaźnie nastawiony i to już od pierwszej chwili. Lubi towarzystwo człowieka, wielką radość sprawiają mu głaski i przytulanki. Romeo ładnie chodzi na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć. Cała trójka psiaków bardzo dobrze się dogaduje i są w siebie bardzo zapatrzone, więc prawdopodobnie miały wspólny domek.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?