Imię: Rosołek
Ur.: 07.2021 r
Wielkość: mały
Waga: 7,70 kg

Rosołek czeka na wirtualnego opiekuna!

Rosołek to mały, brązowy piesek znaleziony na terenie gminy Brańszczyk. Psiak jest wesoły i pełen pozytywnej energii. Od początku pobytu w nowym otoczeniu czuje się swobodnie i beztrosko. Chętnie zawiera nowe znajomości i nadstawia pyszczek prosząc o głaski. Niestety Rosołek nie potrafi chodzić na smyczy ale to mądry młodziak i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Czy ktoś go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!