Imię: Rufi
Ur. 11.2017
Wielkość: średni

Rufi czeka na wirtualnego opiekuna!

Rufi to młodziutki psiak znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo towarzyski i pocieszny. W nowym miejscu od samego początku czuje się jak u siebie. Uwielbia przytulanie, głaskanie i towarzystwo człowieka. Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, chętnie się z nimi bawi. Ma za sobą pierwsze nauki chodzenia na smyczy, ale potrzebuje jeszcze kilku lekcji. Jest to piesek który ma do zaoferowania mnóstwo miłości, czeka tylko na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.