Imię : Rumcia
Ur : 04.2018
Wielkość: mała
Waga : 11 kg
Rumcia czeka na wirtualnego opiekuna!

Rumcia to urocza, długowłosa sunia , która szuka nowego domku. Pobyt w schronisku sprawia ,ze psinka bardzo się stresuje. Chodzenie na smyczy jest dla niej nieznane, ale mając odpowiedniego opiekuna, na pewno jest w stanie podołać nauce. Głaskanie sprawia jej niesamowitą przyjemność. Nasza piękność potrzebuje dużo miłości i zrozumienia. Szukamy dla niej najcudowniejszego domku, który sprawi, że od nowa zacznie ufać człowiekowi.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ