Imię: Rydz
Ur. 2016
Wielkość: średni
Waga: 18,5 kg

Rydz czeka na wirtualnego opiekuna!

Rydz to sympatyczny, ładniutki rudzielec, który trafił do nas dnia 27.12.2018 z gminy Otwock. Jest pozytywnie nastawiony do ludzi, lubi gdy zwraca się na niego uwagę. Jest również spragniony obecności człowieka. Od pierwszych chwil w nowym miejscu czuje się jak u siebie, jest śmiałym i bardzo kontaktowym psem. Nie sprawia problemów z chodzeniem na smyczy. Nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?