Imię: Samson
Wielkość: duży
Waga:

Wirtualnym opiekunem jest Joanna Preś

Samson to pies w typie owczarka kaukaskiego znaleziony na terenie gminy Łomianki. Pies jest bardzo spokojny i posłuszny. Do ludzi przyjaźnie nastawiony, lubi towarzystwo człowieka. Samson to straszny łakomczuch, za smaczki zrobi wszystko. Smycz też nie jest mu obca, choć potrafi mocno pociągnąć. Samson został przyjęty do schroniska z licznymi wyłysieniami, leczenie przyniosło efekty i dziś już prawie nie ma śladu po kłopotach skórnych a sierść jest piękna, błyszcząca i gęsta. Szukamy dla Samsona domu w którym będzie członkiem rodziny, zostanie otoczony miłością i nie będzie traktowany jako alarm podwórkowy.