Imię: Selerek
Ur. 10.09.2017
Wielkość: mały
Waga: 3,40kg
Selerek czeka na wirtualnego opiekuna!

Selerek trafił do nas razem z szóstką rodzeństwa. Psiaki zostały odebrane interwencyjne ze złych warunków w jakich mieszkały. Selerek potrzebuje chwili, żeby poznać otoczenie i nowego opiekuna. Potem jest bardzo wesoły, chętny do psich zabaw i psot. Ciekawi go wszystko, wszędzie go pełno. Z wielką radością nadstawia się na głaski, tuli do człowieka i rozdaje buziaki. Selerek zapowiada się na pieska średniego lub dużego.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.