Imię: Siena
Rasa: mix
Ur. 03.2018
Płeć: samica
Wielkość: duża
Waga: 32 kg

Siena czeka na wirtualnego opiekuna!

W zeszłym roku Siena trafiła po raz pierwszy do schroniska, jednak została odebrana przez właściciela. Niestety po niecałym roku ta piękna, długowłosa sunia została oddana z powrotem do schroniska. Pies znudził się „właścicielom” , nie miał się kto nią zajmować, brakowało nawet chęci żeby wystawić jej miskę z wodą. Sunia jest trochę zagubiona i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Jednak wystarczy tylko bliskość człowieka a na pyszczku Sieny gości uśmiech. Psinka uwielbia pieszczoty i przytulanki. Jest przyjazna i bardzo energiczna. Umie chodzić na smyczy, ale bardzo ciągnie. Zgadza się z kolegą boksu. Szukamy dla niej domku w którym będzie bezpieczna i kochana przez całe życie, a człowiek już nigdy jej nie zawiedzie.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl