Imię: Smoczek
Ur. 01.03.2018
Wielkość: mała

Smoczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Smoczek to mały szczeniak, który trafił do nas wraz z sunią z gminy Otwock. Jest bardzo sympatycznym i miłym psiaczkiem, który uwielbia głaski i przytulanie. W schroniskowym otoczeniu czuje się nieco zagubiony, jednak jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Smoczek potrzebuje pełnego miłości i opieki domku, a będzie wspaniałym przyjacielem.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.