Imię: Smyk
Ur. 20.09.2017
Wielkość: mały

Smyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Smyk to psie dziecko znalezione w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest bardzo wesoły, chętny do zabaw i psot. Nie boi się ludzi, kocha wszystkich i to już od pierwszego wejrzenia. Uwielbia się tulić, przytulać do człowieka i rozdawać soczyste buziaki, a już najszczęśliwszy jest na rączkach. Smyk to bardzo ciekawski psiak i wszędzie go pełno.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.