Imię: Sol
Ur. 03.2018r.
Wielkość: średni

Sol czeka na wirtualnego opiekuna!

Sol to piesek znaleziony na terenie gminy Błonie. Początkowo był zdezorientowany i onieśmielony schroniskowym otoczeniem, jednak wraz z upływem czasu czuje się w nim coraz pewniej. Do ludzi Sol jest przyjacielsko nastawiony, choć nie zabiega o ich uwagę. Delikatne przytulenie, pogłaskanie sprawia, że powolutku przełamuje swoje lęki. Niestety psiak nie umie chodzić na smyczy, więc przyszły właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu na naukę. Sol dobrze dogaduje się z suczkami. Kto pokocha tego młodego chłopaka i podaruje mu domek na całe życie ?