Imię: Sol
Ur. 03.2018r.
Wielkość: średni

Sol czeka na wirtualnego opiekuna!

Sol to piesek znaleziony na terenie gminy Błonie. Jest bardzo zdezorientowany i onieśmielony schroniskowym otoczeniem, nie czuje się w nim pewnie. Musimy dać mu kilka dni na zapoznanie się nowymi opiekunami i schroniskiem. Do ludzi Sol jest przyjacielsko nastawiony, choć nie zabiega o ich uwagę. Jednak przytulenie, pogłaskanie sprawiają że czuje się bezpieczniej i powolutku przełamuje swoje lęki. Niestety psiak nie umie chodzić na smyczy. Ten młodziak bardzo tęskni za swoim domkiem i ma nadzieję, że właściciel go szuka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?