Imię: Sonet
Rasa: mix
Ur. 2017
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: ok.16 kg

Sonet czeka na wirtualnego opiekuna!
Aktualizacja 29.05.2019:
Sonet wraca do zdrowia, łapka ładnie się zagoiła. Psiak jest jeszcze w trakcie rehabilitacji, aby odzyskał 100% sprawności. W stosunku do człowieka jest mega przyjazny, uwielbia głaskanie i przytulanie. Na smyczy radzi sobie bardzo dobrze. Jest posłuszny i wpatrzony w człowieka. Niestety nie jest przyjaźnie nastawiony do innych samcy, z suczką powinien się dogadać. Szukamy dobrego, bezpiecznego domku dla tego biszkoptowego przystojniaka i człowieka, który podaruje mu swoje serce i nigdy nie zawiedzie.

Sonet to biszkoptowy psiak znaleziony 08.03.2019 w Markach na ul. Piłsudskiego po wypadku komunikacyjnym. Piesek trafił od razu do lecznicy weterynaryjnej. Tam po wykonaniu diagnostyki stwierdzono złamanie przedramienia lewego, liczne rany na kończynie piersiowej prawej oraz rany na podeszwowej stronie opuszek palców. Przeprowadzono operację osteosyntezy kości przedramienia i Sonet dochodzi do siebie pod opieką weterynaryjną.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »


Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl