Imię: Sonia
Ur. 2013
Wielkość: duża
Waga: ok. 25 kg

Sonia czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja 11.07.2018

Sonia ładnie przybrała na wadze i miewa się dobrze. Lepiej radzi sobie także na smyczy i zgadza się też z innymi pieskami. Jest bardzo kontaktowa w stosunku do człowieka, uwielbia głaski i pieszczoty. Sonia nadal marzy o prawdziwym domku pełnym miłości, wsparcia i opieki. Będzie na pewno super przyjacielem.

Sonia to czarna suczka znaleziona w Wieliszewie. Przyjechała do nas chora na babeszjozę. Miała na sobie bardzo dużo kleszczy. Sonia jest też bardzo chuda i zaniedbana. Psina jest bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Bardzo lgnie do człowieka i cały czas nadstawia łepek na głaski. Sonia będzie potrzebowała jeszcze kilka lekcji chodzenia na smyczy.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.