Imię: Soraya
Ur.: 03.2020
Wielkość: mała
Waga: ok. 7 kg

Soraya czeka na wirtualnego opiekuna!

Soraya to mała psinka znaleziona na terenie gminy Brochów w towarzystwie prawdopodobnie swoich siostrzyczek – Ziajki i Nivei. Suczki trafiły do schroniska zakleszczone, są już pod opieką weterynarza. Soraya jest najbardziej nieśmiała z całej trójki a nieznane otoczenie mocno ją stresuje. Sunia w stosunku do człowieka jest bardzo ostrożna, na pewno potrzebuje dłuższego czasu aby poznać i zaufać nowemu opiekunowi. Jednak już podpatruje odważniejsze siostry i zaczyna nieśmiało zabiegać o delikatne pieszczoty. Niestety Soraya nie umie chodzić na smyczy.