Sprawozdanie ze zbiórki publicznej przeprowadzonej

przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych

w dniu 2 czerwca 2012 r.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych  z siedzibą w Jabłonnie, ul. Modlińska 107B, 05-110 Jabłonna, informuje o zakończeniu w dniu 2 czerwca 2012 roku zbiórki publicznej przeprowadzonej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie decyzji wydanej przez Burmistrza Miasta Łomianki.

Zbiórkę przeprowadzono na terenie Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki w formie dobrowolnych datków, zbieranych za pomocą skrzynki, zamieszczonej przy stoisku Fundacji.

W wyniku zbiórki zgromadzono:

ü 123 zł ofiar pieniężnych

W załączeniu protokół z przeliczenia zawartości skarbon i dochodów ze Sprzedaży (załącznik nr 1).

Całkowity dochód w formie pieniężnej z przeprowadzonej zbiórki wyniósł: 123 zł (słownie: sto dwadzieścia trzy złote) i został wydany na pokrycie kosztów szczepień 2 psów będących pod opieką Fundacji.

Publiczne ogłoszenie o wynikach przeprowadzonej zbiórki umieszczone zostanie na stronie internetowej Fundacji www.fundacjapsom.pl.