Imię: Świderek
Ur. 10.02.2019
Wielkość: mały

Świderek czeka na wirtualnego opiekuna!

Świderek to niskopodłogowy maluszek, trochę w typie jamniczka. Jest spokojny i troszeczkę onieśmielony nową sytuacją. Jednak po chwili i po małej porcji pieszczot staje się wielkim przytulaskiem, chętnym do poznawania otaczającego go świata . Najlepiej czuje się blisko człowieka. Świderek zapowiada się na małego pieska.

Pokochaj Świderka i podaruj mu domek na całe życie.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.