Imię: Szami
Rasa: mix
Ur. 2013
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: 10 kg

Szami czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja 28.11.2018:

W trakcie diagnostyki wykryliśmy u Szami kamienie w pęcherzu moczowym. Oczywiście sunia przeszła zabieg ich usuwania, doszła do siebie i czuje się dobrze. Jednak już do końca życia musi być na specjalnej karmie Royal Canin Urinary. Przyszły właściciel musi być gotowy do przestrzegania zaleceń weterynaryjnych odnoście jej żywienia, jak również regularnie sprawdzać jej stan zdrowia i przeprowadzać zalecane badania.

Szami to biała puchata suczka w typie szpica. Została oddana przez „właścicielkę” do schroniska po dwóch latach po adopcji. Szami czuje się zdezorientowana i niepewna w schroniskowym otoczeniu. Nie wie czym zawiniła, że znów straciła dom. W pierwszym kontakcie z nieznaną osobą zachowuje ostrożność, ale gdy się przekona do nowego opiekuna pozwala na głaski i mizianie. Sunia ładnie chodzi na smyczy. Szukamy dla tej małej suni odpowiedzialnego, bezpiecznego i pełnego miłości domu. Nie pozwolimy by znów została skrzywdzona przez człowieka.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl