Imię: Szami
Ur. 2013
Wielkość: mała

Szami czeka na wirtualnego opiekuna!

Szami to biała puchata suczka w typie szpica. Została oddana przez „właścicielkę” do schroniska po dwóch latach po adopcji. Szami czuje się zdezorientowana i niepewna w schroniskowym otoczeniu. Nie wie czym zawiniła, że znów straciła dom. W pierwszym kontakcie z nieznaną osobą zachowuje ostrożność, ale gdy się przekona do nowego opiekuna pozwala na głaski i mizianie. Sunia ładnie chodzi na smyczy. Szukamy dla tej małej suni odpowiedzialnego, bezpiecznego i pełnego miłości domu. Nie pozwolimy by znów została skrzywdzona przez człowieka.