Imię: Szogun
Ur.2012
Wielkość: duży
Waga: ok.40 kg

Szogun czeka na wirtualnego opiekuna!

Szogun to piękny duży pies w typie owczarka niemieckiego, który trafił do nas z Wieliszewa. Jest bardzo dostojnym i dystyngowanym panem, który czuje się lekko onieśmielony w schroniskowym otoczeniu, jednak nie daje tego zbytnio po sobie poznać. W stosunku do człowieka jest bardzo przyjazny i kontaktowy, lubi być głaskany i przytulany. Szogun na smyczy radzi sobie dość dobrze, ale lubi troszkę pociągnąć. Nie znamy jego stosunku do innych psów, ale będziemy to sprawdzać.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.