Imię: Szparag
Wielkość: mały
Waga: ok. 8 kg

Wirtualnym opiekunem jest Kasia i Tomi

Szparag to mały, starszy piesek znaleziony w dniu 27.12.2020r na ulicy Lisa Kuli w Markach. Niestety pies ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Jest już pod opieką weterynarza. Szparag początkowo był nieco zdezorientowany w nowym otoczeniu ale już po kilku głaskach otworzył się i zaufał człowiekowi. Jest grzecznym, skromnym i przyjacielsko nastawionym psem. Całkiem dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Podaruj mu wspaniały,cieplutki domek.