Imię: Talarek
Ur. 2018
Wielkość: mały
Talarek czeka na wirtualnego opiekuna!

Talarek został znaleziony 29.05.2019 na terenie gminy Otwock w towarzystwie drugiego psiaka Morela . Jest bardzo wpatrzony w swojego kolegę i wszędzie podąża za nim łapa w łapę. Talarek jest pieskiem troszkę wycofanym i bardzo ostrożnym w kontakcie z człowiekiem. Nie wykazuje jednak żadnej agresji, więc to tylko kwestia czasu gdy przełamie swoje lęki i nam zaufa. Już powolutku pozwala nam na delikatne głaski. Talarek nie umie chodzić na smyczy, ale nauka to kwestia czasu i cierpliwości.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?