Imię: Talarek
Ur. 2018
Wielkość: mały
Talarek czeka na wirtualnego opiekuna!

Talarek został znaleziony 29.05.2019 na terenie gminy Otwock w towarzystwie drugiego psiaka Morela . Morel już znalazł swój nowy, kochający domek…Talarek wciąż czeka… Psiak jest grzeczny, spokojny i troszkę ostrożny w zawieraniu nowych znajomości. Nie wykazuje jednak żadnej agresji, więc to tylko kwestia czasu gdy przełamie swoje lęki i zaufa człowiekowi. Już powolutku pozwala na delikatne głaski i pieszczoty. Talarek nie umie chodzić na smyczy, ale nauka to kwestia czasu i cierpliwości. Psiak szuka dobrego, odpowiedzialnego domku, w którym poczuje się kochany i szczęśliwy.