Imię: Tik
Ur. 2014
Wielkość: mała

Tik czeka na wirtualnego opiekuna!

Tik to mały, czarny piesek. Został znaleziony na terenie Legionowa w towarzystwie drugiego psiaka Taka. Pieski są do siebie bardzo podobne, więc to chyba bracia. Tik jest bardzo wrażliwy i nieśmiały. Potrzebuje trochę czasu aby poznać nowe otoczenie i poczuć się w nim pewnie. Do nieznanych osób zachowuje rezerwę, ale z biegiem czasu podchodzi coraz bliżej człowieka i nieśmiało nadstawia łepek do głaskania. Na smyczy radzi sobie słabo, ale jest pojętnym i mądrym uczniem. Psiaki bardzo tęsknią za swoim człowiekiem i potrzebują wspólnego bezpiecznego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?