Imię: Timon
Wielkość: średni
Waga: 21,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Troskliwa Ferajna

Timon to biszkoptowy, średni pies znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest trochę onieśmielony nieznanym, schroniskowym otoczeniem. Jednak z każdą chwilą zaczyna czuć się coraz pewniej. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, ale zachowuje ostrożność przy nieznanych osobach. Gdy już kogoś pozna czerpie dużo radości z bliskości człowieka a głaski sprawiają mu dużą przyjemność. Timon ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Nie wiemy jeszcze jaki ma stosunek do innych psów.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?