Imię: Tiramisu
Rasa: mix
Ur. 27.04.2021r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 13 kg

Wirtualnym opiekunem jest Laurka

Aktualizacja:
Tiramisu to już średniej wielkości piesek. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieśmiały. Potrzebuje chwilki na poznanie opiekuna a później z ochotą nadstawia pyszczek prosząc o głaski. Psiak nie potrafi chodzić na smyczy więc przyszły opiekun będzie musiał poświęcić czas na naukę. Tiramisu marzy o wspaniałym domku i kochającej Rodzinie.

Tiramisu to żywiołowy chłopaczek odebrany interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Tiramisu jak również jego siostra Tartaletka to otwarte, żywiołowe i lgnące do człowieka szczeniaczki. Skromnie nadstawiają główki zachęcając do głasków i porcji pieszczot. Maluchy zapowiadają się na średniaczki. Pieski szukają wspaniałych, pełnych miłości i bezpieczeństwa domków .

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl