Imię: Trefla
Ur. 2015
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Trefla czeka na wirtualnego opiekuna!

Trefla została odebrana interwencyjnie. Razem ze swoimi kolegami mieszkała w bardzo złych warunkach. Sunia jest najśmielsza z całej gromadki.Od dłuższego czasu wykazuje chęć kontaktu z człowiekiem,lecz mimo to przy gwałtowniejszych ruchach staje się nieśmiała i i troszkę wystraszona.Jednak w stosunku do człowieka nie wykazuje żadnej agresji. Trefla nie zna smyczy ani obroży, więc przyszły opiekun będzie musiał uczyć ją chodzenia na smyczy od podstaw. Szukamy dla Trefli bezpiecznego domu, w którym zazna miłości i troski nowych właścicieli.